• شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

اطـلاعـیه مـهم بلااثر کردن نمرات مردودی

۰۴ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۷:۴۸ کد : ۹۳۲ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۷۲۱
اطـلاعـیه مـهم بلااثر کردن نمرات مردودی

قـابل توجـه کلـیه دانشـجویـان گـرامـی

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی می رساند: برابر بخشنامه شماره 38/38544 مورخه  15/9/94 معاونت محترم آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی و نیز نامه شماره 51523 مورخه 20/7/94 ریاست محترم مرکز برنامه ریزی درسی دانشگاه آزاد اسلامی، کلیه نمرات مردودی در سوابق تحصیلی دانشجو بلا اثر می گردد. در این خصوص توجه به نکات زیر الزامی می باشد:

- این دستورالعمل آراء کمیته ی انضباطی را شامل نمی شود.

 - در پایان هر نیمسال تحصیلی، نمرات مردودی اخذ شده، در محاسبه میانگین همان نیمسال و همچنین در میانگین کل بی اثر می شود (در کارنامه کلمه بلااثر درج می شود) و مشروطی در هر نیمسال پس از بلااثر شدن نمرات مردودی آن نیمسال ملاک عمل قرار می گیرد.

- استفاده از ماده 47 آیین نامه آموزشی جهت ارتقاء معدل همانند گذشته امکان پذیر است با این تفاوت که اخذ دروس با نمرات بالای 12 نیز بلامانع می باشد.

- این بخشنامه برای ورودی های سال 94 و به بعد قابل اجراست. همچنین، شامل دانشجویانی که در تابستان94 درس یا دروسی را مطابق سرفصل مصوب اخذ نموده اند نیز می شود.

- این بخشنامه شامل دانشجویانی که در تابستان 94 از ماده 47 استفاده نموده اند و یا قبل از تاریخ 31/3/94 فارغ التحصیل محسوب شده یا منع تحصیلی برای آنان صادر شده است نمی شود.

این بخشنامه شامل دانشجویان رشته های پرستاری، مامایی و همچنین، دانشجویان تحصیلات تکمیلی نمی شود. 

 

حوزه معاونت آموزش


( ۸۶ )

نظر شما :